Hakkımızda

Gücümüzü Sizlerden Alıyoruz

Kurumsal

Altuntaş A.Ş. faaliyet hayatına 1981 yılında tavuk kafesi üretimiyle başlamıştır. Üretimine aksiyal fanları da ekleyen firma, ALFAN markasıyla Türkiye'de fan üretimini ilk yapan kuruluş olmuştur. Zaman içinde bilgi birikimi ve deneyimlerinin giderek artmasına bağlı olarak kurduğu OBİAL şirketiyle de çelik silo üretimine adım atmıştır. Altuntaş A.Ş. üstün kalitede üretim ve satış sonrası müşteri servisini prensip edinmesi nedeniyle uluslararası platformun lider firmaları arasında sağlam bir yere sahip olmakla birlikte her geçen yıl en yukarıya doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Üretim tesislerini; ürün portföyünün genişlemesiyle büyüten ve teknolojik olarak sürekli geliştiren Altuntaş A.Ş. mevcut üretimini 1.050.000 m2 açık alan üzerinde kurulmuş 70.000 m2 kapalı alanda gerçekleştirmektedir.

Altuntaş A.Ş. TS EN ISO 9001 standartlarına göre bir kalite yönetim sistemi kurarak sürekliliğini ve etkinliğini düzenli olarak yapılan AR-GE çalışmalarının da desteğiyle sağlamaktadır. Altuntaş A.Ş. yapmış olduğu yurt içi yatırımları ve kaliteli ürünleri ile ülkemizin bu sektördeki ihtiyacını büyük oranda karşılayarak yurt dışına döviz çıkışının azalmasını buna karşılık ülkemize önemli miktarda döviz getirisi sağlamıştır. Bu çalışmalarıyla Aksaray ilinde ihracat şampiyonu olmuştur ayrıca gelir vergisinde birincilikleri de bulunmaktadır.

Gün geçtikçe gelişimini sürdüren Altuntaş Türk halkına yakışır bir şekilde ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek için ilk günkü heyecan ve özveriyle misyonundan ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Altuntaş A.Ş. nin başarısını ve durmadan ilerlemesini sağlayan temel çalışma prensipleri:

  • Kalite yönetimi
  • Mükemmel üretim
  • Müşteri memnuniyeti
  • Satış sonrası servis hizmeti
  • Personel eğitimi
  • Devamlı gelişmedir